Logo

  • Bishop


His Excellency Petros Stephanou
Bishop of Syros e Milos
Bishop of Santorini 
And Apostolic administrator of Diocese of Crete 

Events

 

His Excellency Petros Stephanou was born in Hermoupolis - Syros on 17th of August 1963 He was Ordained Priest on 15/07/1995.
He was Appointed Bishop of Syros , Santorini, and Apostolic administrator of Diocece of Crete on the 13th of May 2014 and Ordained Bishop on 2 July 2014.

Contact the Bishop through the Diocese of Syros e Milos.
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.